FGA.3K.330.CYCK15Z
Hua Hua
Tau Wae: FGA.3K.330.CYCK15Z
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 30POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: FGA.3K.330.CYCK15Z.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FGA.3K.330.CYCK15Z
Tau Wae FGA.3K.330.CYCK15Z Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 30POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4997 pcs Pepa Raraunga FGA.3K.330.CYCK15Z.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 330 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome Raupapa 3K
Packaging Bulk Whakatakotoranga A
Tae Mahi -55°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 30
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 30 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Whakatauranga onamata 3.5A Whakaaetanga Mea Brass
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 39.4µin (1.00µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau 0.555" ~ 0.591" (14.10mm ~ 15.00mm) Rauemi Backshell, Pae Brass, Chrome