FGA.3K.330.CYCC10
Hua Hua
Tau Wae: FGA.3K.330.CYCC10
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN INLINE PLUG
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FGA.3K.330.CYCC10
Tau Wae FGA.3K.330.CYCC10 Kaihanga LEMO
He Rahinga Kei te wātea 5309 pcs Pepa Raraunga
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 330 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome Raupapa 3K
Packaging Bulk Whakatakotoranga A
Tae Mahi -55°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 30
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 30 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp
Whakatauranga onamata 3.5A Whakaaetanga Mea Brass
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 39.4µin (1.00µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau 0.378" ~ 0.394" (9.60mm ~ 10.00mm) Rauemi Backshell, Pae Brass, Chrome