FFB.1S.405.CTAC57Z
LEMOLEMO
LEMO
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FFB.1S.405.CTAC57Z
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 1POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: FFB.1S.405.CTAC57Z.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FFB.1S.405.CTAC57Z
Tau Wae FFB.1S.405.CTAC57Z Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 1POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5971 pcs Pepa Raraunga FFB.1S.405.CTAC57Z.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 405 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome Raupapa 1S
Packaging Bulk Whakatakotoranga Keyed
Tae Mahi -55°C ~ 250°C Tau o nga Tauranga 1
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Tae Whakatu -
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau -
Tiaki Ingoa IP50 - Dust Protected Ngā āhuatanga Backshell
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 1 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Whakatauranga onamata 8A Whakaaetanga Mea Brass
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae - Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau 0.205" ~ 0.224" (5.20mm ~ 5.70mm) Rauemi Backshell, Pae Brass, Chrome
Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
FFB.1S.405.CLAC57
FFB.1S.405.CLAC57
Kaihanga: LEMO
Whakaahuatanga: CONN PLUG 1POS INLNE PIN SLD CUP
I roto i te taonga: 2214 pcs
Tikiake: FFB.1S.405.CLAC57.pdf
RFQ
FFB.1S.405.CTLC52
FFB.1S.405.CTLC52
Kaihanga: LEMO
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 1POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 4170 pcs
Tikiake: FFB.1S.405.CTLC52.pdf
RFQ
FFB.1S.405.CTAC57
FFB.1S.405.CTAC57
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 1POS SOLDER CUP