FFB.1S.405.CTAC52
Hua Hua
Tau Wae: FFB.1S.405.CTAC52
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 1POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: FFB.1S.405.CTAC52.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FFB.1S.405.CTAC52
Tau Wae FFB.1S.405.CTAC52 Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 1POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5929 pcs Pepa Raraunga FFB.1S.405.CTAC52.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 405 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome Raupapa 1S
Packaging Bulk Whakatakotoranga Keyed
Tae Mahi -55°C ~ 250°C Tau o nga Tauranga 1
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Tae Whakatu -
Ko te Whakatau Whakamatau - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Kōkuhu Rauemi Polytetrafluoroethylene (PTFE) Tiaki Ingoa IP50 - Dust Protected
Ngā āhuatanga Backshell Pato Tere Push-Pull
Whakaahuatanga Taipitopito 1 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold Whakatauranga onamata 4A
Whakaaetanga Mea Brass Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Plug, Male Pins
Tae Silver Ko te whakatuwhera o te tau 0.165" ~ 0.205" (4.20mm ~ 5.20mm)