FFA.2E.308.CLAC55
Hua Hua
Tau Wae: FFA.2E.308.CLAC55
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN CIRC PLUG 8POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: FFA.2E.308.CLAC55.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FFA.2E.308.CLAC55
Tau Wae FFA.2E.308.CLAC55 Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN CIRC PLUG 8POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4536 pcs Pepa Raraunga FFA.2E.308.CLAC55.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 308 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome Raupapa 2E
Packaging Bulk Whakatakotoranga Keyed
Tae Mahi -55°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 8
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 8 Position Circular Connector Plug, Female Sockets and Male Pins Solder Cup Gold
Whakatauranga onamata 9A Whakaaetanga Mea Brass, Bronze
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae - Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Female Sockets and Male Pins Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau 0.201" ~ 0.217" (5.10mm ~ 5.50mm) Rauemi Backshell, Pae Brass, Chrome