FFA.2E.307.CLAC65Z
Hua Hua
Tau Wae: FFA.2E.307.CLAC65Z
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN CIRC PLUG 7POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: FFA.2E.307.CLAC65Z.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FFA.2E.307.CLAC65Z
Tau Wae FFA.2E.307.CLAC65Z Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN CIRC PLUG 7POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4029 pcs Pepa Raraunga FFA.2E.307.CLAC65Z.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 307 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome Raupapa 2E
Packaging Bulk Whakatakotoranga Keyed
Tae Mahi -55°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 7
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 7 Position Circular Connector Plug, Female Sockets and Male Pins Solder Cup Gold
Whakatauranga onamata 9A, 12A Whakaaetanga Mea Brass, Bronze
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae - Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Female Sockets and Male Pins Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau 0.240" ~ 0.256" (6.10mm ~ 6.50mm) Rauemi Backshell, Pae Brass, Chrome
Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
FFA.2E.308.CLAC55
FFA.2E.308.CLAC55
Kaihanga: LEMO
Whakaahuatanga: CONN CIRC PLUG 8POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 4536 pcs
Tikiake: FFA.2E.308.CLAC55.pdf
RFQ
FFA.2E.307.CLAC65
FFA.2E.307.CLAC65
Kaihanga: LEMO
Whakaahuatanga: CONN CIRC PLUG 7POS SOLDER CUP