FFA.2E.306.CLAC65Z
Hua Hua
Tau Wae: FFA.2E.306.CLAC65Z
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN CIRC PLUG 6POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: FFA.2E.306.CLAC65Z.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FFA.2E.306.CLAC65Z
Tau Wae FFA.2E.306.CLAC65Z Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN CIRC PLUG 6POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5877 pcs Pepa Raraunga FFA.2E.306.CLAC65Z.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 306 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome Raupapa 2E
Packaging Bulk Whakatakotoranga Keyed
Tae Mahi -55°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 6
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Tae Whakatu -
Ngā āhuatanga Backshell Pato Tere Push-Pull
Whakaahuatanga Taipitopito 6 Position Circular Connector Plug, Female Sockets and Male Pins Solder Cup Gold Whakatauranga onamata 12A
Whakaaetanga Mea Brass, Bronze Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Plug, Female Sockets and Male Pins
Tae Silver Ko te whakatuwhera o te tau 0.240" ~ 0.256" (6.10mm ~ 6.50mm)
Rauemi Backshell, Pae Brass, Chrome Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
FFA.2E.306.CLAC60
FFA.2E.306.CLAC60
Kaihanga: LEMO
Whakaahuatanga: CONN CIRC PLUG 6POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 5062 pcs
Tikiake: FFA.2E.306.CLAC60.pdf
RFQ
FFA.2E.306.CLAC85Z
FFA.2E.306.CLAC85Z
Kaihanga: LEMO
I roto i te taonga: 4908 pcs
Tikiake: FFA.2E.306.CLAC85Z.pdf
RFQ
FFA.2E.306.CLAC65
FFA.2E.306.CLAC65