FFA.2E.306.CLAC65
Hua Hua
Tau Wae: FFA.2E.306.CLAC65
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN CIRC PLUG 6POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: FFA.2E.306.CLAC65.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FFA.2E.306.CLAC65
Tau Wae FFA.2E.306.CLAC65 Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN CIRC PLUG 6POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4509 pcs Pepa Raraunga FFA.2E.306.CLAC65.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 306 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome Raupapa 2E
Packaging Bulk Whakatakotoranga Keyed
Tae Mahi -55°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 6
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 6 Position Circular Connector Plug, Female Sockets and Male Pins Solder Cup Gold
Whakatauranga onamata 12A Whakaaetanga Mea Brass, Bronze
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae - Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Female Sockets and Male Pins Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau 0.240" ~ 0.256" (6.10mm ~ 6.50mm) Rauemi Backshell, Pae Brass, Chrome
Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
FFA.2E.306.CLAC60
FFA.2E.306.CLAC60
Kaihanga: LEMO
Whakaahuatanga: CONN CIRC PLUG 6POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 5062 pcs
Tikiake: FFA.2E.306.CLAC60.pdf
RFQ
FFA.2E.306.CLAC50Z
FFA.2E.306.CLAC50Z
Kaihanga: LEMO
I roto i te taonga: 5709 pcs
Tikiake: FFA.2E.306.CLAC50Z.pdf
RFQ
FFA.2E.306.CLAC65Z
FFA.2E.306.CLAC65Z