FFA.1S.303.CLAC32Z
Hua Hua
Tau Wae: FFA.1S.303.CLAC32Z
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN CIRC PLUG 3POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: FFA.1S.303.CLAC32Z.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FFA.1S.303.CLAC32Z
Tau Wae FFA.1S.303.CLAC32Z Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN CIRC PLUG 3POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5485 pcs Pepa Raraunga FFA.1S.303.CLAC32Z.pdf
Packaging Bulk Whakatakotoranga Keyed
Tae Mahi -55°C ~ 250°C Tau o nga Tauranga 3
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 3 Position Circular Connector Plug, Female Sockets and Male Pins Solder Cup Gold
Whakatauranga onamata 10A Whakaaetanga Mea Brass, Bronze
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae - Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Female Sockets and Male Pins Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau 0.087" ~ 0.126" (2.20mm ~ 3.20mm) Rauemi Backshell, Pae Brass, Chrome