FFA.1S.303.CLAC22
Hua Hua
Tau Wae: FFA.1S.303.CLAC22
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN INLINE PLUG
Ngā Rauemi: FFA.1S.303.CLAC22.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FFA.1S.303.CLAC22
Tau Wae FFA.1S.303.CLAC22 Kaihanga LEMO
He Rahinga Kei te wātea 5198 pcs Pepa Raraunga FFA.1S.303.CLAC22.pdf
Packaging Bulk Whakatakotoranga Keyed
Tae Mahi -55°C ~ 250°C Tau o nga Tauranga 3
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 3 Position Circular Connector Plug, Female Sockets and Male Pins Solder Cup
Whakatauranga onamata 10A Whakaaetanga Mea Brass, Bronze
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae - Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Female Sockets and Male Pins Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau 0.055" ~ 0.087" (1.40mm ~ 2.20mm) Rauemi Backshell, Pae Brass, Chrome