FFA.0S.304.CLAC37
Hua Hua
Tau Wae: FFA.0S.304.CLAC37
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN CIRC PLUG 4POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: FFA.0S.304.CLAC37.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FFA.0S.304.CLAC37
Tau Wae FFA.0S.304.CLAC37 Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN CIRC PLUG 4POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4820 pcs Pepa Raraunga FFA.0S.304.CLAC37.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 304 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome Raupapa 0S
Packaging Bulk Ētahi Ingoa Q11518457
Whakatakotoranga Keyed Tae Mahi -55°C ~ 250°C
Tau o nga Tauranga 4 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Tiaki Ingoa IP50 - Dust Protected Ngā āhuatanga Backshell
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 4 Position Circular Connector Plug, Female Sockets and Male Pins Solder Cup Gold
Whakatauranga onamata 7A Whakaaetanga Mea Brass, Bronze
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae - Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Female Sockets and Male Pins Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau 0.126" ~ 0.146" (3.20mm ~ 3.70mm) Rauemi Backshell, Pae Brass, Chrome