FFA.0S.304.CLAC22
Hua Hua
Tau Wae: FFA.0S.304.CLAC22
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN CIRC PLUG 4POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: FFA.0S.304.CLAC22.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FFA.0S.304.CLAC22
Tau Wae FFA.0S.304.CLAC22 Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN CIRC PLUG 4POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4572 pcs Pepa Raraunga FFA.0S.304.CLAC22.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 304 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome Raupapa 0S
Packaging Bulk Whakatakotoranga Keyed
Tae Mahi -55°C ~ 250°C Tau o nga Tauranga 4
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Tae Whakatu -
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Tiaki Ingoa IP50 - Dust Protected Ngā āhuatanga Backshell
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 4 Position Circular Connector Plug, Female Sockets and Male Pins Solder Cup Gold
Whakatauranga onamata 7A Whakaaetanga Mea Brass, Bronze
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae - Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Female Sockets and Male Pins Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau 0.051" ~ 0.087" (1.30mm ~ 2.20mm) Rauemi Backshell, Pae Brass, Chrome
Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
FFA.0S.304.CLAC37
FFA.0S.304.CLAC37
Kaihanga: LEMO
Whakaahuatanga: CONN CIRC PLUG 4POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 4820 pcs
Tikiake: FFA.0S.304.CLAC37.pdf
RFQ
FFA.0S.304.CLAC17Z
FFA.0S.304.CLAC17Z
Kaihanga: LEMO
I roto i te taonga: 5914 pcs
Tikiake: FFA.0S.304.CLAC17Z.pdf
RFQ
FFA.0S.304.CLAC22Z
FFA.0S.304.CLAC22Z