FFA.0S.302.CYCK62
Hua Hua
Tau Wae: FFA.0S.302.CYCK62
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN INLINE PLUG
Ngā Rauemi: FFA.0S.302.CYCK62.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FFA.0S.302.CYCK62
Tau Wae FFA.0S.302.CYCK62 Kaihanga LEMO
He Rahinga Kei te wātea 5832 pcs Pepa Raraunga FFA.0S.302.CYCK62.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Packaging Bulk Whakatakotoranga Keyed
Tae Mahi -55°C ~ 250°C Tau o nga Tauranga 2
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Tae Whakatu -
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Tiaki Ingoa IP50 - Dust Protected Ngā āhuatanga Backshell
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 2 Position Circular Connector Plug, Female Sockets and Male Pins Crimp
Whakatauranga onamata 10A Whakaaetanga Mea Brass, Bronze
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae - Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Female Sockets and Male Pins Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau 0.224" ~ 0.244" (5.70mm ~ 6.20mm) Rauemi Backshell, Pae Brass, Chrome