FFA.0S.302.CYCC32
Hua Hua
Tau Wae: FFA.0S.302.CYCC32
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN CIRC PLUG 2POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: FFA.0S.302.CYCC32.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FFA.0S.302.CYCC32
Tau Wae FFA.0S.302.CYCC32 Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN CIRC PLUG 2POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5006 pcs Pepa Raraunga FFA.0S.302.CYCC32.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Packaging Bulk Whakatakotoranga Keyed
Tae Mahi -55°C ~ 250°C Tau o nga Tauranga 2
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Tae Whakatu -
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Tiaki Ingoa IP50 - Dust Protected Ngā āhuatanga Backshell
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 2 Position Circular Connector Plug, Female Sockets and Male Pins Crimp Gold
Whakatauranga onamata 10A Whakaaetanga Mea Brass, Bronze
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae - Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Female Sockets and Male Pins Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau 0.087" ~ 0.126" (2.20mm ~ 3.20mm) Rauemi Backshell, Pae Brass, Chrome