FEG.1B.306.CLAD62Z
Hua Hua
Tau Wae: FEG.1B.306.CLAD62Z
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 6POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: FEG.1B.306.CLAD62Z.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FEG.1B.306.CLAD62Z
Tau Wae FEG.1B.306.CLAD62Z Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 6POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5042 pcs Pepa Raraunga FEG.1B.306.CLAD62Z.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 306 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome Raupapa 1B
Packaging Bulk Whakatakotoranga G
Tae Mahi -55°C ~ 250°C Tau o nga Tauranga 6
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 6 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Whakatauranga onamata 7A Whakaaetanga Mea Brass
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 39.4µin (1.00µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau 0.205" ~ 0.244" (5.20mm ~ 6.20mm) Rauemi Backshell, Pae Brass, Chrome
Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
FEG.1B.307.CYCD42Z
FEG.1B.307.CYCD42Z
Kaihanga: LEMO
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 7POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 5880 pcs
Tikiake: FEG.1B.307.CYCD42Z.pdf
RFQ
FEG.1B.304.CLAD52Z
FEG.1B.304.CLAD52Z
Kaihanga: LEMO
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 4POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 4289 pcs
Tikiake: FEG.1B.304.CLAD52Z.pdf
RFQ
FEG.1B.306.CLAD62
FEG.1B.306.CLAD62
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 6POS SOLDER CUP