FEG.1B.306.CLAD52Z
Hua Hua
Tau Wae: FEG.1B.306.CLAD52Z
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 6POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: FEG.1B.306.CLAD52Z.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FEG.1B.306.CLAD52Z
Tau Wae FEG.1B.306.CLAD52Z Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 6POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4064 pcs Pepa Raraunga FEG.1B.306.CLAD52Z.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 306 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome Raupapa 1B
Packaging Bulk Whakatakotoranga G
Tae Mahi -55°C ~ 250°C Tau o nga Tauranga 6
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 6 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Whakatauranga onamata 7A Whakaaetanga Mea Brass
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 39.4µin (1.00µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau 0.165" ~ 0.205" (4.20mm ~ 5.20mm) Rauemi Backshell, Pae Brass, Chrome
Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
FEG.1B.307.CLAD72Z
FEG.1B.307.CLAD72Z
Kaihanga: LEMO
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 7POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 5101 pcs
Tikiake: FEG.1B.307.CLAD72Z.pdf
RFQ
FEG.1B.306.CLAD52
FEG.1B.306.CLAD52
Kaihanga: LEMO
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 6POS SOLDER CUP