FEG.0B.305.CYCD42
LEMOLEMO
LEMO
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FEG.0B.305.CYCD42
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 5POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: FEG.0B.305.CYCD42.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FEG.0B.305.CYCD42
Tau Wae FEG.0B.305.CYCD42 Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 5POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4414 pcs Pepa Raraunga FEG.0B.305.CYCD42.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 305 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome Raupapa 0B
Packaging Bulk Whakatakotoranga G
Tae Mahi -55°C ~ 250°C Tau o nga Tauranga 5
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Tae Whakatu -
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Tiaki Ingoa IP54 - Dust Protected, Water Resistant Ngā āhuatanga Backshell
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 5 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Whakatauranga onamata 6.5A Whakaaetanga Mea Brass
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 39.4µin (1.00µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau 0.126" ~ 0.165" (3.20mm ~ 4.20mm) Rauemi Backshell, Pae Brass, Chrome
Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
FEG.1B.305.CLAD52Z
FEG.1B.305.CLAD52Z
Kaihanga: LEMO
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 5POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 4549 pcs
Tikiake: FEG.1B.305.CLAD52Z.pdf
RFQ
FEG.0B.305.CYCD42Z
FEG.0B.305.CYCD42Z
Kaihanga: LEMO
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 5POS GOLD CRIMP