FEG.0B.304.CYCD42
Hua Hua
Tau Wae: FEG.0B.304.CYCD42
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 4POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: FEG.0B.304.CYCD42.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FEG.0B.304.CYCD42
Tau Wae FEG.0B.304.CYCD42 Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 4POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4486 pcs Pepa Raraunga FEG.0B.304.CYCD42.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Packaging Bulk Whakatakotoranga G
Tae Mahi -55°C ~ 250°C Tau o nga Tauranga 4
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 4 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Whakatauranga onamata 7A Whakaaetanga Mea Brass
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 39.4µin (1.00µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau 0.126" ~ 0.165" (3.20mm ~ 4.20mm) Rauemi Backshell, Pae Brass, Chrome
Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
FEG.0B.305.CYCD42
FEG.0B.305.CYCD42
Kaihanga: LEMO
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 5POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 4414 pcs
Tikiake: FEG.0B.305.CYCD42.pdf
RFQ
FEG.0B.304.CYCD42Z
FEG.0B.304.CYCD42Z
Kaihanga: LEMO
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 4POS GOLD CRIMP