CAH.M34.SLL.C72GZ
LEMOLEMO
LEMO
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CAH.M34.SLL.C72GZ
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN PLUG FMALE 34PS GOLD SOLDER
Ngā Rauemi: CAH.M34.SLL.C72GZ.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CAH.M34.SLL.C72GZ
Tau Wae CAH.M34.SLL.C72GZ Kaihanga LEMO
He Rahinga Kei te wātea 5433 pcs Pepa Raraunga CAH.M34.SLL.C72GZ.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu Unshielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru M34 Rauemi Hee Polyetherimide (PEI)
Kua oti te Rei - Raupapa 2P
Packaging Bulk Ētahi Ingoa Q12134541
Whakatakotoranga H Tae Mahi -50°C ~ 170°C
Tau o nga Tauranga 34 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Ko te Whakatau Whakamatau -
Tiaki Ingoa IP50 - Dust Protected Ngā āhuatanga Backshell
Pato Tere Push-Pull, Detent Lock Whakaahuatanga Taipitopito 34 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold
Whakatauranga onamata 1.5A Whakaaetanga Mea -
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae - Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Female Sockets Tae Gray
Ko te whakatuwhera o te tau 0.209" ~ 0.283" (5.30mm ~ 7.20mm) Rauemi Backshell, Pae Polyetherimide (PEI)