CAH.M34.GLL.C92G
LEMOLEMO
LEMO
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CAH.M34.GLL.C92G
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN PLUG FMALE 34POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: CAH.M34.GLL.C92G.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CAH.M34.GLL.C92G
Tau Wae CAH.M34.GLL.C92G Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN PLUG FMALE 34POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5791 pcs Pepa Raraunga CAH.M34.GLL.C92G.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu Unshielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru M34 Rauemi Hee Polysulfone (PSU)
Kua oti te Rei - Raupapa 2P
Packaging Bulk Whakatakotoranga H
Tae Mahi -50°C ~ 150°C Tau o nga Tauranga 34
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Tae Whakatu -
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau -
Tiaki Ingoa IP50 - Dust Protected Ngā āhuatanga Backshell
Pato Tere Push-Pull, Detent Lock Whakaahuatanga Taipitopito 34 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold
Whakatauranga onamata 1.5A Whakaaetanga Mea -
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae - Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Female Sockets Tae Gray
Ko te whakatuwhera o te tau 0.287" ~ 0.362" (7.30mm ~ 9.20mm) Rauemi Backshell, Pae Polysulfone (PSU)