CAB.M26.GLA.C92GZ
Hua Hua
Tau Wae: CAB.M26.GLA.C92GZ
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 26POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: CAB.M26.GLA.C92GZ.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CAB.M26.GLA.C92GZ
Tau Wae CAB.M26.GLA.C92GZ Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 26POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4620 pcs Pepa Raraunga CAB.M26.GLA.C92GZ.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu Unshielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru M26 Rauemi Hee Polysulfone (PSU)
Kua oti te Rei - Raupapa 2P
Packaging Bulk Whakatakotoranga B
Tae Mahi -50°C ~ 150°C Tau o nga Tauranga 26
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Tae Whakatu -
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau -
Tiaki Ingoa IP50 - Dust Protected Ngā āhuatanga Backshell
Pato Tere Push-Pull, Detent Lock Whakaahuatanga Taipitopito 26 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Whakatauranga onamata 2A Whakaaetanga Mea -
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae - Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Tae Gray
Ko te whakatuwhera o te tau 0.287" ~ 0.362" (7.30mm ~ 9.20mm) Rauemi Backshell, Pae Polysulfone (PSU)