CAB.M26.GLA.C72GZ
LEMOLEMO
LEMO
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CAB.M26.GLA.C72GZ
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 26POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: CAB.M26.GLA.C72GZ.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CAB.M26.GLA.C72GZ
Tau Wae CAB.M26.GLA.C72GZ Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 26POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4346 pcs Pepa Raraunga CAB.M26.GLA.C72GZ.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu Unshielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru M26 Rauemi Hee Polysulfone (PSU)
Kua oti te Rei - Raupapa 2P
Packaging Bulk Whakatakotoranga B
Tae Mahi -50°C ~ 150°C Tau o nga Tauranga 26
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Tae Whakatu -
Ko te Whakatau Whakamatau - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Kōkuhu Rauemi Polyetheretherketone (PEEK) Tiaki Ingoa IP50 - Dust Protected
Ngā āhuatanga Backshell Pato Tere Push-Pull, Detent Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 26 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold Whakatauranga onamata 2A
Whakaaetanga Mea - Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Plug, Male Pins
Tae Gray Ko te whakatuwhera o te tau 0.209" ~ 0.283" (5.30mm ~ 7.20mm)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CAB.M26.GLA.C72R
CAB.M26.GLA.C72R
Kaihanga: LEMO
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 26POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 4732 pcs
Tikiake: CAB.M26.GLA.C72R.pdf
RFQ
CAB.M26.GLA.C52G
CAB.M26.GLA.C52G
Kaihanga: LEMO
I roto i te taonga: 5273 pcs
Tikiake: CAB.M26.GLA.C52G.pdf
RFQ
CAB.M26.GLA.C72G
CAB.M26.GLA.C72G