CAB.M12.GLA.C92GZ
Hua Hua
Tau Wae: CAB.M12.GLA.C92GZ
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN INLINE PLUG
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CAB.M12.GLA.C92GZ
Tau Wae CAB.M12.GLA.C92GZ Kaihanga LEMO
He Rahinga Kei te wātea 5225 pcs Pepa Raraunga
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu Unshielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru M12 Rauemi Hee Polysulfone (PSU)
Kua oti te Rei - Raupapa 2P
Packaging Bulk Whakatakotoranga B
Tae Mahi -50°C ~ 150°C Tau o nga Tauranga 12
Pato Tere Push-Pull, Detent Lock Whakaahuatanga Taipitopito 12 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup
Whakatauranga onamata 7A Whakaaetanga Mea -
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae - Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Tae Gray
Ko te whakatuwhera o te tau 0.287" ~ 0.362" (7.30mm ~ 9.20mm) Rauemi Backshell, Pae Polysulfone (PSU)