CAB.M10.GYC.C72GZ
Hua Hua
Tau Wae: CAB.M10.GYC.C72GZ
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN INLINE PLUG
Ngā Rauemi: CAB.M10.GYC.C72GZ.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CAB.M10.GYC.C72GZ
Tau Wae CAB.M10.GYC.C72GZ Kaihanga LEMO
He Rahinga Kei te wātea 5791 pcs Pepa Raraunga CAB.M10.GYC.C72GZ.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Unshielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru M10 Rauemi Hee Polysulfone (PSU)
Kua oti te Rei - Raupapa 2P
Packaging Bulk Whakatakotoranga B
Tae Mahi -50°C ~ 150°C Tau o nga Tauranga 10
Pato Tere Push-Pull, Detent Lock Whakaahuatanga Taipitopito 10 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp
Whakatauranga onamata 8A Whakaaetanga Mea -
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae - Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Tae Gray
Ko te whakatuwhera o te tau 0.209" ~ 0.283" (5.30mm ~ 7.20mm) Rauemi Backshell, Pae Polysulfone (PSU)