VDZT2R9.1B
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
VDZT2R9.1B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: VDZT2R9.1B
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 9.1V 100MW VMD2
Ngā Rauemi: 1.VDZT2R9.1B.pdf2.VDZT2R9.1B.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
8000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o VDZT2R9.1B
Tau Wae VDZT2R9.1B Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE ZENER 9.1V 100MW VMD2 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 729982 pcs Pepa Raraunga 1.VDZT2R9.1B.pdf2.VDZT2R9.1B.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 9.1V Te manawanui ±2%
Pūrere Pūrere Whakarato VMD2 Raupapa -
Mana - Max 100mW Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2-SMD, Flat Lead Tae Mahi -55°C ~ 150°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tae (Max) (Zzt) 30 Ohms Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode 9.1V 100mW ±2% Surface Mount VMD2
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 500nA @ 6V