VDZT2R5.6B
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
VDZT2R5.6B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: VDZT2R5.6B
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 5.6V 100MW VMD2
Ngā Rauemi: 1.VDZT2R5.6B.pdf2.VDZT2R5.6B.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
8000 pcs
16000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o VDZT2R5.6B
Tau Wae VDZT2R5.6B Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE ZENER 5.6V 100MW VMD2 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 875801 pcs Pepa Raraunga 1.VDZT2R5.6B.pdf2.VDZT2R5.6B.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 5.6V Te manawanui ±2%
Pūrere Pūrere Whakarato VMD2 Raupapa -
Mana - Max 100mW Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2-SMD, Flat Lead Ētahi Ingoa VDZT2R5.6B-ND
VDZT2R5.6BTR
VDZT2R56B
Tae Mahi -55°C ~ 150°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tae (Max) (Zzt) 60 Ohms
Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode 5.6V 100mW ±2% Surface Mount VMD2 I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 1µA @ 2.5V