UCR18EVHFSR033
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
UCR18EVHFSR033 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UCR18EVHFSR033
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua RES 0.033 OHM 1% 1/2W 1206
Ngā Rauemi: 1.UCR18EVHFSR033.pdf2.UCR18EVHFSR033.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UCR18EVHFSR033
Tau Wae UCR18EVHFSR033 Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga RES 0.033 OHM 1% 1/2W 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 235458 pcs Pepa Raraunga 1.UCR18EVHFSR033.pdf2.UCR18EVHFSR033.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema 0/ +200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 1206 Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Raupapa UCR Tuhinga 33 mOhms
Mana (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Ētahi Ingoa RHM1313TR
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.026" (0.65mm)
Ngā āhuatanga Automotive AEC-Q200, Current Sense Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 33 mOhms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense Thick Film Te hanganga Thick Film