UCR18EVHFSR024
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
UCR18EVHFSR024 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UCR18EVHFSR024
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua RES 0.024 OHM 1% 1/2W 1206
Ngā Rauemi: 1.UCR18EVHFSR024.pdf2.UCR18EVHFSR024.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UCR18EVHFSR024
Tau Wae UCR18EVHFSR024 Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga RES 0.024 OHM 1% 1/2W 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 217178 pcs Pepa Raraunga 1.UCR18EVHFSR024.pdf2.UCR18EVHFSR024.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema 0/ +200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 1206 Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Raupapa UCR Tuhinga 24 mOhms
Mana (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Ētahi Ingoa RHM1310CT
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.026" (0.65mm)
Ngā āhuatanga Automotive AEC-Q200, Current Sense Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 24 mOhms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense Thick Film Te hanganga Thick Film