TFZVTR13B
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
TFZVTR13B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TFZVTR13B
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua ZENER DIODE
Ngā Rauemi: 1.TFZVTR13B.pdf2.TFZVTR13B.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TFZVTR13B
Tau Wae TFZVTR13B Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga ZENER DIODE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 871986 pcs Pepa Raraunga 1.TFZVTR13B.pdf2.TFZVTR13B.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 13V Te manawanui ±3%
Pūrere Pūrere Whakarato SOD-323HE Raupapa -
Mana - Max 500mW Packaging Original-Reel®
Paa / Case 2-SMD, Flat Lead Ētahi Ingoa TFZVTR13BDKR
Tae Mahi 150°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tae (Max) (Zzt) 14 Ohms
Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode 13V 500mW ±3% Surface Mount SOD-323HE I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 200nA @ 10V