TFZTR9.1B
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
TFZTR9.1B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TFZTR9.1B
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 9.1V 500MW TUMD2
Ngā Rauemi: TFZTR9.1B.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TFZTR9.1B
Tau Wae TFZTR9.1B Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE ZENER 9.1V 500MW TUMD2 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 786798 pcs Pepa Raraunga TFZTR9.1B.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 9.1V Te manawanui -
Pūrere Pūrere Whakarato TUMD2 Raupapa -
Mana - Max 500mW Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case SC-90, SOD-323F Ētahi Ingoa TFZTR9.1B (B)
TFZTR9.1BTR
TFZTR91B
Tae Mahi -55°C ~ 150°C Momo Tae Surface Mount
Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode 9.1V 500mW Surface Mount TUMD2 Tau Wae Tuakiri TFZ9V1