TCOA0J226M8R
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
TCOA0J226M8R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TCOA0J226M8R
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua CAP TANT POLY 22UF 6.3V 1206
Ngā Rauemi: TCOA0J226M8R.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TCOA0J226M8R
Tau Wae TCOA0J226M8R Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga CAP TANT POLY 22UF 6.3V 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5015 pcs Pepa Raraunga TCOA0J226M8R.pdf
Putanga - Kua tohua 6.3V Momo Molded
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Raupapa TCO Ratonga -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 1206 (3216 Metric)
Ētahi Ingoa 511-1598-2
TC0A0J226M8R
Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Teitei - Tae (Max) 0.071" (1.80mm) Ngā āhuatanga General Purpose
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 200 mOhm Whakaahuatanga Taipitopito 22µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 6.3V 1206 (3216 Metric) 200 mOhm
Te kaha 22µF