TCOA0G336M8R
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
TCOA0G336M8R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TCOA0G336M8R
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua CAP TANT POLY 33UF 4V 1206
Ngā Rauemi: TCOA0G336M8R.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TCOA0G336M8R
Tau Wae TCOA0G336M8R Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga CAP TANT POLY 33UF 4V 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4693 pcs Pepa Raraunga TCOA0G336M8R.pdf
Putanga - Kua tohua 4V Momo Molded
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Raupapa TCO Ratonga -
Packaging Original-Reel® Paa / Case 1206 (3216 Metric)
Ētahi Ingoa 511-1596-6 Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Rae Rahi Tae A Life @ Temp. -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.071" (1.80mm) Ngā āhuatanga General Purpose
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 200 mOhm Whakaahuatanga Taipitopito 33µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 4V 1206 (3216 Metric) 200 mOhm
Te kaha 33µF