SML-020MVTT87
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
SML-020MVTT87 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SML-020MVTT87
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua LED GREEN/RED CLEAR 1210 SMD
Ngā Rauemi: SML-020MVTT87.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SML-020MVTT87
Tau Wae SML-020MVTT87 Kaihanga LAPIS Semiconductor
He Rahinga Kei te wātea 265271 pcs Pepa Raraunga SML-020MVTT87.pdf
Waimotu - Tae - Waimurere - Mana 527nm Green, 630nm Red
Puku - Whakamua (Vf) (Typ) 2.2V Green, 2V Red Tirohia te Angle -
Pūrere Pūrere Whakarato 1210 (3025 Metric) Rahi / Rahi 3.00mm L x 2.50mm W
Raupapa SML-02 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1210 (3225 Metric) Ētahi Ingoa SML-020MVTT87MK
SML-020MVTT87ML
SML-020MVTT87NK
SML-020MVTT87NL
SML-020MVTT87PK
SML-020MVTT87PL
SML020MVTT87
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Whakatauranga a Millicandela 20mcd Green, 6.3mcd Red Whakaaetanga Maama Clear
Mahinga Rangata / Rahi Rectangle with Flat Top, 2.30mm x 2.10mm Tae Tae Colorless
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei (Max) 1.50mm
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito Green, Red 527nm Green, 630nm Red LED Indication - Discrete 2.2V Green, 2V Red 1210 (3225 Metric)
Tono - Whakamātau 20mA Green, 20mA Red Whirihoranga Independent