SML-020MVTT86
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
SML-020MVTT86 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SML-020MVTT86
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua LED GREEN/RED CLEAR 1210 SMD
Ngā Rauemi: SML-020MVTT86.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SML-020MVTT86
Tau Wae SML-020MVTT86 Kaihanga LAPIS Semiconductor
He Rahinga Kei te wātea 234053 pcs Pepa Raraunga SML-020MVTT86.pdf
Waimotu - Tae 570nm Green, 650nm Red Waimurere - Mana -
Puku - Whakamua (Vf) (Typ) 2.2V Green, 2V Red Tirohia te Angle -
Pūrere Pūrere Whakarato 1210 (3025 Metric) Rahi / Rahi 3.00mm L x 2.50mm W
Raupapa SML-020 Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 1210 (3225 Metric) Ētahi Ingoa 511-1281-1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 4 (72 Hours)
Te Whakatauranga a Millicandela 20mcd Green, 6.3mcd Red Whakaaetanga Maama Clear
Mahinga Rangata / Rahi Rectangle with Flat Top, 2.30mm x 2.10mm Tae Tae Colorless
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei (Max) 1.50mm
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito Green, Red LED Indication - Discrete 2.2V Green, 2V Red 1210 (3225 Metric)
Tono - Whakamātau 20mA Green, 20mA Red Whirihoranga Independent