SIR-56ST3FF
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
SIR-56ST3FF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SIR-56ST3FF
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua EMITTER IR 950NM 100MA T 1 3/4
Ngā Rauemi: SIR-56ST3FF.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SIR-56ST3FF
Tau Wae SIR-56ST3FF Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga EMITTER IR 950NM 100MA T 1 3/4 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 286885 pcs Pepa Raraunga SIR-56ST3FF.pdf
Waimotu 950nm Puku - Whakamua (Vf) (Typ) 1.3V
Tirohia te Angle 30° Momo Infrared (IR)
Raupapa - Mahinga Rawa (Ie) Min @ Ki 5.6mW/sr @ 50mA
Packaging Bulk Paa / Case T 1 3/4
Ētahi Ingoa 511-1364
SIR-56ST3F
SIR-56ST3F-ND
Whakatakotoranga Top View
Tae Mahi -25°C ~ 85°C (TA) Momo Tae Through Hole
Whakaahuatanga Taipitopito Infrared (IR) Emitter 950nm 1.3V 100mA 5.6mW/sr @ 50mA 30° T 1 3/4 I teie nei - DC Whakamua (Ki) (Max) 100mA