RW1E015RPT2R
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
RW1E015RPT2R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RW1E015RPT2R
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua MOSFET P-CH 30V 1.5A WEMT6
Ngā Rauemi: RW1E015RPT2R.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
8000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RW1E015RPT2R
Tau Wae RW1E015RPT2R Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga MOSFET P-CH 30V 1.5A WEMT6 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 760638 pcs Pepa Raraunga RW1E015RPT2R.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2.5V @ 1mA Vgs (Max) ±20V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato 6-WEMT
Raupapa - Runa I (Max) @ Id, Vgs 160 mOhm @ 1.5A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 400mW (Ta) Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case SOT-563, SOT-666 Ētahi Ingoa RW1E015RPT2RTR
Tae Mahi 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 230pF @ 10V Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 6.5nC @ 10V
Momo FET P-Channel FET Pānga -
Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 4V, 10V Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 30V
Whakaahuatanga Taipitopito P-Channel 30V 1.5A (Ta) 400mW (Ta) Surface Mount 6-WEMT I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 1.5A (Ta)