RW1C025ZPT2CR
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
RW1C025ZPT2CR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RW1C025ZPT2CR
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua MOSFET P-CH 20V 2.5A WEMT6
Ngā Rauemi: 1.RW1C025ZPT2CR.pdf2.RW1C025ZPT2CR.pdf3.RW1C025ZPT2CR.pdf4.RW1C025ZPT2CR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RW1C025ZPT2CR
Tau Wae RW1C025ZPT2CR Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga MOSFET P-CH 20V 2.5A WEMT6 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Vgs (th) (Max) @ Id 1V @ 1mA Vgs (Max) ±10V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato 6-WEMT
Raupapa - Runa I (Max) @ Id, Vgs 65 mOhm @ 2.5A, 4.5V
Whakaaetanga Mana (Max) 700mW (Ta) Packaging Original-Reel®
Paa / Case SOT-563, SOT-666 Ētahi Ingoa RW1C025ZPT2CRDKR
Tae Mahi 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 1300pF @ 10V Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 21nC @ 4.5V
Momo FET P-Channel FET Pānga -
Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 1.5V, 4.5V Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 20V
Whakaahuatanga Taipitopito P-Channel 20V 2.5A (Ta) 700mW (Ta) Surface Mount 6-WEMT I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 2.5A (Ta)