RSJ10HN06TL
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
RSJ10HN06TL Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RSJ10HN06TL
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 60V 100A LPTS
Ngā Rauemi: RSJ10HN06TL.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RSJ10HN06TL
Tau Wae RSJ10HN06TL Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 60V 100A LPTS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 26327 pcs Pepa Raraunga RSJ10HN06TL.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2.5V @ 1mA Vgs (Max) ±20V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato LPTS
Raupapa - Runa I (Max) @ Id, Vgs 4.2 mOhm @ 50A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 100W (Tc) Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Ētahi Ingoa RSJ10HN06TLTR
Tae Mahi 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 11000pF @ 10V Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 202nC @ 10V
Momo FET N-Channel FET Pānga -
Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 4V, 10V Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 60V
Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 60V 100A (Ta) 100W (Tc) Surface Mount LPTS I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 100A (Ta)