RSJ400N10TL
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
RSJ400N10TL Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RSJ400N10TL
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 100V 40A LPTS
Ngā Rauemi: 1.RSJ400N10TL.pdf2.RSJ400N10TL.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RSJ400N10TL
Tau Wae RSJ400N10TL Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 100V 40A LPTS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 40265 pcs Pepa Raraunga 1.RSJ400N10TL.pdf2.RSJ400N10TL.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2.5V @ 1mA Vgs (Max) ±20V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato LPTS (SC-83)
Raupapa - Runa I (Max) @ Id, Vgs 27 mOhm @ 40A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 1.35W (Ta), 50W (Tc) Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Ētahi Ingoa RSJ400N10TLCT
Tae Mahi 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 17 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 3600pF @ 25V
Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 90nC @ 10V Momo FET N-Channel
FET Pānga - Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 4V, 10V
Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 100V Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 100V 40A (Tc) 1.35W (Ta), 50W (Tc) Surface Mount LPTS (SC-83)
I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 40A (Tc)