RRQ030P03TR
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
RRQ030P03TR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RRQ030P03TR
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua MOSFET P-CH 30V 3A TSMT6
Ngā Rauemi: RRQ030P03TR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RRQ030P03TR
Tau Wae RRQ030P03TR Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga MOSFET P-CH 30V 3A TSMT6 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 292546 pcs Pepa Raraunga RRQ030P03TR.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2.5V @ 1mA Vgs (Max) ±20V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato TSMT6 (SC-95)
Raupapa - Runa I (Max) @ Id, Vgs 75 mOhm @ 3A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 600mW (Ta) Packaging Tape & Reel (TR)
Tae Mahi 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 480pF @ 10V Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 12nC @ 10V
Momo FET P-Channel FET Pānga -
Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 4V, 10V Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 30V
Whakaahuatanga Taipitopito P-Channel 30V 3A (Ta) 600mW (Ta) Surface Mount TSMT6 (SC-95) I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 3A (Ta)