RRQ020P03TCR
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
RRQ020P03TCR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RRQ020P03TCR
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua MOSFET P-CH 30V 2A TSMT6
Ngā Rauemi: 1.RRQ020P03TCR.pdf2.RRQ020P03TCR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RRQ020P03TCR
Tau Wae RRQ020P03TCR Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga MOSFET P-CH 30V 2A TSMT6 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 433450 pcs Pepa Raraunga 1.RRQ020P03TCR.pdf2.RRQ020P03TCR.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2.5V @ 1mA Vgs (Max) ±20V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato TSMT6 (SC-95)
Raupapa - Runa I (Max) @ Id, Vgs 160 mOhm @ 2A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 1.25W (Ta) Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case SOT-23-6 Thin, TSOT-23-6 Tae Mahi 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 230pF @ 10V
Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 3.2nC @ 5V Momo FET P-Channel
FET Pānga - Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 4V, 10V
Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 30V Whakaahuatanga Taipitopito P-Channel 30V 2A (Ta) 1.25W (Ta) Surface Mount TSMT6 (SC-95)
I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 2A (Ta)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
RRQ030P03TR
RRQ030P03TR
Kaihanga: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga: MOSFET P-CH 30V 3A TSMT6
I roto i te taonga: 292546 pcs
Tikiake: RRQ030P03TR.pdf
RFQ
AOW298
AOW298
Kaihanga: Alpha and Omega Semiconductor, Inc.
Whakaahuatanga: MOSFET N-CH 100V 9A TO262