RGT8NS65DGTL
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
RGT8NS65DGTL Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RGT8NS65DGTL
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua IGBT 650V 8A 65W TO-263S
Ngā Rauemi: RGT8NS65DGTL.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RGT8NS65DGTL
Tau Wae RGT8NS65DGTL Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga IGBT 650V 8A 65W TO-263S Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 127130 pcs Pepa Raraunga RGT8NS65DGTL.pdf
Ngaohihi - Te Whakatere Emitter Break (Max) 650V Vce (i runga) (Max) @ Vge, Ic 2.1V @ 15V, 4A
Tauira Whakamātautau 400V, 4A, 50 Ohm, 15V Td (i / atu) @ 25 ° C 17ns/69ns
Te Whakawhiti Energy - Pūrere Pūrere Whakarato LPDS (TO-263S)
Raupapa - Te Whakaora Whakaora (trr) 40ns
Mana - Max 65W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Ētahi Ingoa RGT8NS65DGTLTR
Tae Mahi -40°C ~ 175°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Input Standard
Momo IGBT Trench Field Stop Puta Taui 13.5nC
Whakaahuatanga Taipitopito IGBT Trench Field Stop 650V 8A 65W Surface Mount LPDS (TO-263S) I teie nei - Kohikohi Pulsed (Icm) 12A
I teie nei - Kohikohi (Ic) (Max) 8A
Ngā Hua e hāngai ana
RGTBSG
RGTBSG
Kaihanga: Panduit
Whakaahuatanga: MACH SCR BINDING COMBO 12-24 4PK
I roto i te taonga: 14442 pcs
Tikiake: RGTBSG.pdf
RFQ
RGTBS1032G
RGTBS1032G
Kaihanga: Panduit
Whakaahuatanga: MACH SCR BINDING COMBO 10-32 4PK
I roto i te taonga: 12977 pcs
Tikiake: RGTBS1032G.pdf
RFQ
RGT60TS65DGC11
RGT60TS65DGC11
Kaihanga: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga: IGBT 650V 55A 194W TO-247N