RGT50TS65DGC11
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
RGT50TS65DGC11 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RGT50TS65DGC11
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua IGBT 650V 48A 174W TO-247N
Ngā Rauemi: 1.RGT50TS65DGC11.pdf2.RGT50TS65DGC11.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RGT50TS65DGC11
Tau Wae RGT50TS65DGC11 Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga IGBT 650V 48A 174W TO-247N Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 49224 pcs Pepa Raraunga 1.RGT50TS65DGC11.pdf2.RGT50TS65DGC11.pdf
Ngaohihi - Te Whakatere Emitter Break (Max) 650V Vce (i runga) (Max) @ Vge, Ic 2.1V @ 15V, 25A
Tauira Whakamātautau 400V, 25A, 10 Ohm, 15V Td (i / atu) @ 25 ° C 27ns/88ns
Te Whakawhiti Energy - Pūrere Pūrere Whakarato TO-247N
Raupapa - Te Whakaora Whakaora (trr) 58ns
Mana - Max 174W Packaging Tube
Paa / Case TO-247-3 Tae Mahi -40°C ~ 175°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Input Standard Momo IGBT Trench Field Stop
Puta Taui 49nC Whakaahuatanga Taipitopito IGBT Trench Field Stop 650V 48A 174W Through Hole TO-247N
I teie nei - Kohikohi Pulsed (Icm) 75A I teie nei - Kohikohi (Ic) (Max) 48A
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
RGT8BM65DTL
RGT8BM65DTL
Kaihanga: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga: IGBT 650V 8A 62W TO-252
I roto i te taonga: 72074 pcs
Tikiake: RGT8BM65DTL.pdf
RFQ
RGT8NS65DGTL
RGT8NS65DGTL
Kaihanga: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga: IGBT 650V 8A 65W TO-263S