RFUH30TS6SGC11
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
RFUH30TS6SGC11 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RFUH30TS6SGC11
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIODE GEN PURP 600V 15A TO247
Ngā Rauemi: 1.RFUH30TS6SGC11.pdf2.RFUH30TS6SGC11.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RFUH30TS6SGC11
Tau Wae RFUH30TS6SGC11 Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE GEN PURP 600V 15A TO247 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 43550 pcs Pepa Raraunga 1.RFUH30TS6SGC11.pdf2.RFUH30TS6SGC11.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 2.8V @ 30A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 600V
Pūrere Pūrere Whakarato TO-247 Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa - Te Whakaora Whakaora (trr) 35ns
Packaging Tube Paa / Case TO-247-3
Te Mahinga Mahi - Ngaru 150°C (Max) Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Tono Standard
Whakaahuatanga Taipitopito Diode Standard 600V 15A Through Hole TO-247 I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 10µA @ 600V
I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) 15A Capacitance @ Vr, F -