RFUH20NS6STL
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
RFUH20NS6STL Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RFUH20NS6STL
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIODE GEN PURP 600V 20A LPDS
Ngā Rauemi: 1.RFUH20NS6STL.pdf2.RFUH20NS6STL.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RFUH20NS6STL
Tau Wae RFUH20NS6STL Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE GEN PURP 600V 20A LPDS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 60933 pcs Pepa Raraunga 1.RFUH20NS6STL.pdf2.RFUH20NS6STL.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 2.8V @ 20A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 600V
Pūrere Pūrere Whakarato LPDS Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa - Te Whakaora Whakaora (trr) 35ns
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Ētahi Ingoa RFUH20NS6STLCT Te Mahinga Mahi - Ngaru 150°C (Max)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Tono Standard Whakaahuatanga Taipitopito Diode Standard 600V 20A Surface Mount LPDS
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 10µA @ 600V I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) 20A