RD3L080SNTL1
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
RD3L080SNTL1 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RD3L080SNTL1
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua NCH 60V 8A POWER MOSFET
Ngā Rauemi: RD3L080SNTL1.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RD3L080SNTL1
Tau Wae RD3L080SNTL1 Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga NCH 60V 8A POWER MOSFET Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 132594 pcs Pepa Raraunga RD3L080SNTL1.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2.5V @ 1mA Vgs (Max) ±20V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato TO-252
Raupapa - Runa I (Max) @ Id, Vgs 80 mOhm @ 8A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 15W (Tc) Packaging Original-Reel®
Paa / Case TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Ētahi Ingoa RD3L080SNTL1DKR
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 380pF @ 10V
Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 9.4nC @ 10V Momo FET N-Channel
FET Pānga - Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 4V, 10V
Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 60V Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 60V 8A (Ta) 15W (Tc) Surface Mount TO-252
I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 8A (Ta)