RD3H045SPTL1
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
RD3H045SPTL1 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RD3H045SPTL1
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua PCH -45V -4.5A POWER MOSFET
Ngā Rauemi: RD3H045SPTL1.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RD3H045SPTL1
Tau Wae RD3H045SPTL1 Kaihanga LAPIS Semiconductor
He Rahinga Kei te wātea 133286 pcs Pepa Raraunga RD3H045SPTL1.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 3V @ 1mA Vgs (Max) ±20V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato TO-252
Raupapa - Runa I (Max) @ Id, Vgs 155 mOhm @ 4.5A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 15W (Tc) Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Ētahi Ingoa RD3H045SPTL1TR
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 550pF @ 10V
Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 12nC @ 5V Momo FET P-Channel
FET Pānga - Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 4V, 10V
Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 45V Whakaahuatanga Taipitopito P-Channel 45V 4.5A (Ta) 15W (Tc) Surface Mount TO-252
I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 4.5A (Ta)