RCX051N25
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
RCX051N25 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RCX051N25
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 250V 5A TO220
Ngā Rauemi: RCX051N25.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RCX051N25
Tau Wae RCX051N25 Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 250V 5A TO220 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 112867 pcs Pepa Raraunga RCX051N25.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5.5V @ 1mA Vgs (Max) ±30V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato TO-220FM
Raupapa - Runa I (Max) @ Id, Vgs 1.36 Ohm @ 2.5A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 2.23W (Ta), 30W (Tc) Packaging Bulk
Paa / Case TO-220-3 Full Pack Ētahi Ingoa RCX051N25CT
RCX051N25CT-ND
Tae Mahi 150°C (TJ) Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 17 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 350pF @ 25V
Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 8.5nC @ 10V Momo FET N-Channel
FET Pānga - Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 10V
Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 250V Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 250V 5A (Tc) 2.23W (Ta), 30W (Tc) Through Hole TO-220FM
I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 5A (Tc)