RCX220N25
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
RCX220N25 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RCX220N25
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 250V 22A TO220
Ngā Rauemi: RCX220N25.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RCX220N25
Tau Wae RCX220N25 Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 250V 22A TO220 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 91076 pcs Pepa Raraunga RCX220N25.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 1mA Vgs (Max) ±30V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato TO-220FM
Raupapa - Runa I (Max) @ Id, Vgs 140 mOhm @ 11A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 2.23W (Ta), 40W (Tc) Packaging Bulk
Paa / Case TO-220-3 Full Pack Ētahi Ingoa RCX220N25CT
RCX220N25CT-ND
Tae Mahi 150°C (TJ) Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 17 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 3200pF @ 25V
Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 60nC @ 10V Momo FET N-Channel
FET Pānga - Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 10V
Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 250V Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 250V 22A (Tc) 2.23W (Ta), 40W (Tc) Through Hole TO-220FM
I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 22A (Tc)