RBR1L40ATE25
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
RBR1L40ATE25 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RBR1L40ATE25
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIODE SCHOTTKY 40V 1A PMDS
Ngā Rauemi: RBR1L40ATE25.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RBR1L40ATE25
Tau Wae RBR1L40ATE25 Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE SCHOTTKY 40V 1A PMDS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 195389 pcs Pepa Raraunga RBR1L40ATE25.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 520mV @ 1A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 40V
Pūrere Pūrere Whakarato PMDS Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa - Packaging Original-Reel®
Paa / Case DO-214AC, SMA Ētahi Ingoa RBR1L40ATE25DKR
Te Mahinga Mahi - Ngaru 150°C (Max) Momo Tae Surface Mount
Momo Tono Schottky Whakaahuatanga Taipitopito Diode Schottky 40V 1A Surface Mount PMDS
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 50µA @ 40V I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) 1A